Jälgi meid Facebookis!
Liiva müük +372 5030102

Lammutustööd

Väli- ja siselammutustööd.

Pakume vajadusel kliendile abi lammutusprojekti koostamisel ning lammutusega seotud lubade hankimisel. Mantrum OÜ on tegelenud lammutustöödega 15- aastat ning tänu aastapikkustele tekkinud kogemustele oleme soetanud parima tehnika lammutustööde teostamiseks, mis uueneb pea igal aastal.

Firma omab täielikku masinaparki nii sise- kui välilammutustöödeks. Lammutame nii väikeseid abihooneid, kui ka suuri tehasekomplekse. 

Oleme usaldusväärne firma ning kõik jäätmed mida ei ole võimalik taaskasutusse suunata, utiliseeritakse vastavat luba omavale jäätmekäitlusettevõtjale.

Kuna ettevõttel on kasutada kõik oma masinad, siis peame end ka mobiilseks ning vastavalt Tellija soovile suudame töö teostada kiirelt ning korralikult.

Meie lammutustööde listi enamasti kuuluvad: Vanad tehased, lauda kompleksid, erineva suurusega hooned, koolimajad ja lasteaiad ja samuti tänapäeval populaarseks muutunud rekonstrueeritavate hoonete osaline lammutus.

 

 Teostame lammutustöid üle Vabariigi.

 

Millest koosneb lammutuse hind võite lugeda lähemalt siit

Lammutustööd
Lammutustööd
Hoonete lammutusest tekkinud raudbetoon eelpurustatakse betoonikääridega ning seejärel purustatakse kivipurustiga vastavasse fraktsiooni.

Kodulehe tegemine aara.ee

Lammutustööd

Lammutustööd

Pakume vajadusel kliendile abi lammutusprojekti koostamisel ning lammutusega seotud lubade hankimisel Mantrum OÜ on tegelenud lammutustöödega 15- aastat ning tänu aastapikkustele tekkinud kogemustele oleme soetanud parima tehnika lammutustööde teostamiseks, mis uueneb pea igal aastal Väli- ja siselammutustööd.

Lammutustööd

lammutustööd, betooni pulbristi, hoonete lammutus, lautade lammutus, majade lammutus, maja lammutus, hoone lammutus, betooni närimine, betooni purustamine, närimine, sõelumine, lammutus, lammutamine, lammutustööd, siselammutus, välilammutus, hoonete lammutus, rajatiste lammutus, lammutus, lõhkumine, purustamine, lammutus, lammutustööd,hoonete lammutus, majade lammutustööd, Lammutustööd tartus, Lammutustööd tallinnas, demolition work, demolish, lammutus firmad, lammutaja, Lammutustööd tallinnas, Lammutamine tallinnas
www.mantrum.ee © 2024 osaühing MANTRUM » "Meie kasuks räägivad pikaajalised kogemused, tähtaegadest kinnipidamised, klientide usaldusväärsus ning töötajate professionaalsus. Peame oluliseks klientide rahulolu"