Jälgi meid Facebookis!
Liiva müük +372 5030102

Ettevõttest

Mantrum OÜ on 100% erakapitalil asutatud firma, mis alustas tegevust 1997. aastal. Firma kolmeks põhisuunaks on puistematerjalide müük, teedeehitus ning lammutustööd. Lisaks ka kinnisvara müük. 

Omame kõikideks töödeks 100% enda tehnikat ning suudame olla Tellijale paindlikud.

 

 

Ettevõtte põhitegevused:

 

  • Lammutustööd

Ettevõte on teostanud lammutustöid aastast 2000, seega omame viisteist aastat kogemust lammutuse valdkonnas. Üks suuremaid objekte oli algusaastatel Tartus Hiinalinna elamurajooni lammutustööd, kus tänasel päeval sirguvad uued korterelamud. Samuti oli firma hallata Supilinna objektid, kui terve Supilinn koosnes vanadest maha jäetud hoonetest ning Mantrum OÜ viis järk-järgult läbi lammutustöid.

Viimasel kümmnendil on Mantrum OÜ-l olnud tegemist ka Raadi linnaosa lammutustöödega, kus tuli lammutada umbes 30 Nõukogude aegset erinevates suurustes hooneid.

Samuti on Mantrum OÜ aktiivselt osalemas üle Eesti lammutusobjektidel, kus tuleb lammutada erineva suuruse ja keerukusega hooneid ning rajatisi.

Mantrum OÜ omab kõiki lammutuseks vajavaid seadmeid milleks on: Betooni pulbristid, materajlikäitlus haaratsid, roksonid, sõelad mis ühendatakse erineva suurusega ekskavaatoritele. Samuti on firmal olemas kivipurusti.

 

  • Teedeehitus

Tänu firma pikaajalisele kogemusele ning pädevale meeskonnale saame pakkuda kliendile parimat  tulemust nii teedeehituse  ja kõrghaljastuse loomisel. Firma on täielikult varustatud 3D tehnoloogia seadmetega mis võimaldavad luua kliendile täpselt sellise tulemuse mida ta soovib. Oleme ehitanud erineva raskus tasemega parklaid ning platse ning seetõttu anname Tellijale garantii tehtud ja tulevastele töödele. 

 

  • Ekskavaatorite rent ning kallurveod

Rendime erineva suurusega ekskavaatoreid nii lammutustöödele kui ka maaparandus ja teedeehitus objektidele.

 

  • Liiva-, kruusa-, killustiku- ning mulla müük ja kohale toimetamine

Omame Kobratu III liivakarjääri, kus müüme ehitus-ja täiteliiva, kruusa, killustikku ja purustatud betooni. Karjääri masinad on varustatud erinevate kaalusüsteemidega.

 

  • Treilerveod

Teostame treilervedusid üle Eesti kaaluga kuni 25 tonni.

 

"Meie kasuks räägivad pikaajalised kogemused, tähtaegadest kinnipidamised, klientide usaldusväärsus ning töötajate professionaalsus. Peame oluliseks klientide rahulolu".

Kodulehe tegemine aara.ee

Ettevõttest

Ettevõttest

Mantrum OÜ on 100% erakapitalil asutatud firma, mis alustas tegevust 1997 aastal

Ettevõttest

Lammutustööd teedeehitus parklate ehitus
www.mantrum.ee © 2016 osaühing MANTRUM » "Meie kasuks räägivad pikaajalised kogemused, tähtaegadest kinnipidamised, klientide usaldusväärsus ning töötajate professionaalsus. Peame oluliseks klientide rahulolu"