Jälgi meid Facebookis!
Liiva müük +372 5030102

Killustiku müük

Paekivikillustik on enimlevinud killustikest Eestis ning seda eeskätt oma hea hinna/kvaliteedi/kättesaadavuse suhte tõttu. Paekivikillustik leiab kasutust tee-, aluste- , vundamendi ja killustikaluste ehitusel, samuti asfalti ja betooni valmistamisel ning ka drenaazide ja trasside ehitamisel.

Hetkel laos: fr.4/16, fr.16/32, fr.32/64

 

Kruuskillustik koosneb purustatud ja vajalikuks fraktsiooniks sõelutud kruusast. Kruuskillustiku kasutusala kattub enamjaolt paekivikillustiku omaga. 

 

Graniitkillustik (ettetellimisel!) on nendest kolmest kõige vastupidavam ja dekoratiivsem. Oma tugevuse tõttu kasutatakse graniitkillustikku nt. kõrgendatud vastupidavuse nõuetega asfalt- ja betoonsegude tootmisel. Lisaks on võimalik graniitkillustikku kasutada haljastuses dekoratiivsetel eesmärkidel ja ka väiksema liiklusega teede ning platside pinnakattematerjalina. Talvel puistatakse peenema fraktsiooniga graniitkillustikku libedatõrjeks nii sõidu- kui kõnniteedele.

 

Betoonkillustiku puhul on tegemist lammutusjääkidest purustatud betoonmaterjaliga. Purustatud betoon sõelutakse vajalikeks fraktsioonideks, misjärel on selle materjali kasutusalad sama laialdased kui paekivi- või kruuskillustikul. Kuna betoonkillustik on taaskasutatav materjal, siis on ta eelpool nimetatutest ka mõnevõrra odavam.

Hetkel laos: fr.0-90mm

Võimalus tellida: fr. 0-50mm  

 

Pakume killustiku kohalevedu 10-30 t koormate korral. 

 

Küsimuste korral kontakteeruda Nikolai Jakovlev-iga

 

Kodulehe tegemine aara.ee

Killustiku müük

Killustiku müük

Paekivikillustik on enimlevinud killustikest Eestis ning seda eeskätt oma hea hinna/kvaliteedi/kättesaadavuse suhte tõttu Paekivikillustik leiab kasutust tee-, aluste- , vundamendi ja killustikaluste ehitusel, samuti asfalti ja betooni valmistamisel ning ka drenaazide ja trasside ehitamisel

Killustiku müük

www.mantrum.ee © 2024 osaühing MANTRUM » "Meie kasuks räägivad pikaajalised kogemused, tähtaegadest kinnipidamised, klientide usaldusväärsus ning töötajate professionaalsus. Peame oluliseks klientide rahulolu"