Jälgi meid Facebookis!
Liiva müük +372 5030102

Kobratu jäätmejaam

Kobratu jäätmejaam

Omame OÜ Mantrumi ehitus-lammutusjäätmete käitluskohas Kobratus jäätmeluba jäätmete taaskasutamiseks vastavalt jäätmeseadusele. 

Andes üle betoonjäätmeid või teisi jäätmeid ettevõttele, kes ei oma vastavat jäätmeluba, siis karistatakse nii ettevõtet kui ka jäätmete üleandjat Keskkonnaameti poolt. 

Mantrum OÜ omab vastavat luba, et transportida erinevaid jäätmeid (nt. betooni, telliseid, puitu, vanu rehve) üle Eesti. Samuti on meil olemas luba vastu võtta jäätmeid ja suunata need taaskasutusse.

Mantrum OÜ peab oluliseks keskkonnasaaste vähendamist ja paneb suurt rõhku materjalide korduvkasutusele, seega suuname taaskasutusse mitmeid lammutusjääke. 

All on välja toodud dokument, kus on võimalik tutvuda materjalidega, mida me vastu võtame. 

 

pdf Jäätmeluba (.pdf 98,9Kb).
Kobratu jäätmejaam
Kobratu jäätmejaam
Kobratu jäätmejaam

Kodulehe tegemine aara.ee

Kobratu jäätmejaam

Kobratu jäätmejaam

Omame OÜ Mantrumi ehitus-lammutusjäätmete käitluskohas Kobratus jäätmeluba jäätmete taaskasutamiseks vastavalt jäätmeseadusele Andes üle betoonjäätmeid või teisi jäätmeid ettevõttele, kes ei oma vastavat jäätmeluba, siis karistatakse nii ettevõtet kui ka jäätmete üleandjat Keskkonnaameti poolt

Kobratu jäätmejaam

Jäätmete vedu jäätmete utiliseerimine
www.mantrum.ee © 2016 osaühing MANTRUM » "Meie kasuks räägivad pikaajalised kogemused, tähtaegadest kinnipidamised, klientide usaldusväärsus ning töötajate professionaalsus. Peame oluliseks klientide rahulolu"